Вебпортал працює у бета-версії

Державні цифрові рішення

Система електронної взаємодії органів виконавчої влади

Система автоматизованого електронного документообігу органів виконавчої влади та міжвідомчого документообігу. Створена для реєстрації, приймання, аналізу й зберігання організаційно-розпорядчих документів в електронному форматі із застосуванням е-підпису.

Дізнатись більше

Реєстр територіальних громад ДМС

Автоматизована система для роботи з реєстрами громад, у які вносять відомості про місце проживання та перебування громадян або зняття їх з реєстрації.

Дізнатись більше

Інформаційна система «Вулик»

«Вулик» — програмний комплекс для автоматизації роботи центрів надання адміністративних послуг.

Дізнатись більше

єВідновлення

Програма допомоги від держави для власників житла — пошкодженого або зруйнованого через бойові дії.

Дізнатись більше

єВорог

Чатбот у Telegram для повідомлень про пересування окупанта. Головна відмінність від інших ботів — авторизація через застосунок Дія, щоб збирати більш якісну інформацію і диверсанти не могли спамити фейковими фото та відео.

Дізнатись більше

ЕкоЗагроза

Стандартизована форма для автоматичного збирання та фіксації інформації про екологічні загрози в режимі реального часу з географічною прив’язкою до місцевості.

Дізнатись більше

єДопомога

Вебплатформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії: як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.

Дізнатись більше

Єдиний всеукраїнський реєстр спортивних споруд

Система зберігання, використання та поширення адміністративної інформації та даних про наявні спортивні споруди в Україні. 

Дізнатись більше

OpenBudget

Державний вебпортал бюджету для громадян, що відображає поточний стан бюджету України за його основними показниками.

Дізнатись більше

єОселя

Державна програма пільгового іпотечного кредитування, яка спрямована на забезпечення доступного житла для певних категорій громадян України.

Дізнатись більше

е-Ветеран

Єдина база знань для ветеранів, де наявна інформація щодо послуг з професійної адаптації, підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації тощо.

Дізнатись більше

UNITED24

Національна веблатформа для збору коштів на підтримку України. Головна мета – збільшити обсяги пожертв на користь нашої держави, забезпечити ефективність і прозорість їхнього розподілу.

Дізнатись більше

Національна інфраструктура геопросторових даних

НІГД — система, що об’єднує на картографічній основі дані різного типу, а користувачі отримають доступ до даних на національному, регіональному та місцевому рівнях. 

Дізнатись більше

Всеукраїнська школа онлайн

Вебплатформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів, мета якої — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

Дізнатись більше

Освітня онлайн-платформа Zrozumilo!

Безкоштовна онлайн-освіта для представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, студентства і молоді.

Дізнатись більше

Військові облігації

Зробити внесок в поразку ворога. Військові облігації — цінні папери, які випускає держава під час воєнного стану. Українці інвестують у них гроші, які працюють на армію та економіку. Кожна куплена облігація — вклад в деокупацію міст.

Дізнатись більше

Електронна система охорони здоров'я

Двокомпонентна система, в якій користувач через МІС взаємодіє з центральною базою даних.

Дізнатись більше

Опендатабот

Сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру 

Дізнатись більше

EdWay

Національна платформа можливостей професійного розвитку педагогічних працівників 

Дізнатись більше

Маркетплейс цифрових рішень

Каталог цифрових рішень для громад. Вебпортал є майданчиком для співпраці регіональних команд цифрової трансформації, громад, бізнесу, громадських організацій та розробників рішень, що сприяють розвитку цифровізації держави.

Дізнатись більше