Платформа цифрової трансформації регіонів України

 Показати меню  Закрити

Базові інструменти

Каталог цифрових рішень
Система електронної взаємодії ...

Система електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ)

Система автоматизованого е-документообігу органів виконавчої влади та міжвідомчого документообігу. Створена для реєстрації, приймання, аналізу й зберігання організаційно-розпорядчих документів в електронному форматі із застосуванням е-підпису.  

Базові інструменти
Електронні петиції...

Електронні петиції

Е-петиції — це єдина система для подання місцевих колективних звернень. Її мета — допомогти органам місцевого самоврядування налагодити реагування на важливі для громадян суспільні питання через подання електронних петицій.  

Базові інструменти
Електронні журнали та щоденник...

Електронні журнали та щоденники для школи

Сервіс для електронних журналів і щоденників. Призначений для доступу до інформації: даних про успішність учнів, розкладу уроків, списків відвідування, домашніх завдань.

Базові інструменти
Консультації з громадськістю...

Консультації з громадськістю

Електронний сервіс для органів влади й мешканців громад у форматі збирання коментарів, опитувань та обговорення проєктів нормативно-правових актів, щоби взаємодіяти та спільно формувати рішення, ініціативи й місцеві політики.

Базові інструменти
Громадський бюджет...

Громадський бюджет

Відкрита платформа, завдяки якій кожен мешканець громади може запропонувати до реалізації власний проєкт чи проголосувати за інший онлайн. Цей інструмент залучає мешканців до активної участі в бюджетному процесі.      

Базові інструменти
Відкрите місто...

Відкрите місто

Платформа для взаємодії громадян з владою та комунальними підприємствами. Кожен мешканець може повідомити про певну проблему, зазначивши цю інформацію на карті. Питання автоматично буде спрямовано до відповідної установи для подальшого розв’язання. Мешканець отримає сповіщення про розв’язання його питання.  

Базові інструменти
Платформа СВОЇ...

Платформа СВОЇ

Це конструктор сайтів і чат-ботів для громад. Дозволяє створити сучасний вебсайт та розумний муніципальний чат-бот у Viber і Telegram для зручної взаємодії громадян з органами місцевого самоврядування.

Базові інструменти
Реєстр територіальних громад Д...

Реєстр територіальних громад ДМС

Автоматизована система для роботи з реєстрами громад, у які вносять відомості про місце проживання та перебування громадян або зняття їх з реєстрації.

Базові інструменти
Інтегрована інформаційна систе...

Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»

Програмний комплекс для зручного надання адміністративних послуг соціального захисту мешканцям територіальних громад через ЦНАП.

Базові інструменти
Інформаційна система «Вулик»...

Інформаційна система «Вулик»

Програмний комплекс для автоматизації роботи центрів надання адміністративних послуг. «Вулик» може надсилати документи заявників до суб’єктів надання послуг в електронному вигляді. Електронна взаємодія значно прискорює та поліпшує якість обслуговування громадян.  

Базові інструменти