Вебпортал працює у бета-версії
Контактний центр на Херсонщині отримав сучасне програмне забезпечення для кращого обслуговування громадян
![Контактний центр на Херсонщині отримав сучасне програмне забезпечення для кращого обслуговування громадян](https://backend.hromada.gov.ua/storage/uploads/images/post/kontaktnii-centr-na-xersonshhini-otrimav-sucasne-programne-zabezpecennya-dlya-krashhogo-obslugovuvannya-gromadyan/Web (Small) 2.jpg)
На Херсонщині контактний центр перейшов на нове програмне забезпечення. Це дасть змогу підвищити швидкість та якість опрацювання звернень громадян. Жителі регіону можуть звернутися по допомогу будь-яким зручним способом: через «гарячу» телефонну лінію, чатботи, застосунок.
Щомісяця до центру через гарячу лінію звертається понад 2 000 людей. Оператори надають допомогу в розв’язанні різних питань, зокрема:
- евакуація з небезпечних громад
- першочерговий ремонт пошкоджених осель
- отримання гуманітарної допомоги
- юридичні консультації
- психологічна підтримка
Крім того, у межах проєкту «Встановлення електронного контактного центру в Херсонській області» для адміністраторів центру провели навчання. Також інтегрували чатботи у Viber та Telegram, оновили вебпортал і налаштували мобільний застосунок «Контакт-центр Херсонської ОДА» для платформ iOS і Android.
Завантажити застосунок можна за посиланням на Google Play Market та AppStore.
Проєкт «Встановлення електронного контактного центру в Херсонській області» виконано за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Зміцнення громадської довіри» (UCBI) у партнерстві з Херсонською обласною військовою адміністрацією.