Вебпортал працює у бета-версії

Долучайтесь до опитування Makers Survey та розкажіть про потреби мейкерспейсу в регіоні

05 липня 2024, 10:20

Перегляди:

Долучайтесь до опитування Makers Survey та розкажіть про потреби мейкерспейсу в регіоні

Tolocar проводить опитування для мейкерів. Його мета — дізнатися потреби спеціалістів з технологій, інженерів, дизайнерів, майстрів, які безпосередньо працюють з мейкерспейсами. 

Мейкерспейси — це спільні робочі простори з різноманітним обладнанням, інструментами для створення й виготовлення продуктів та проєктів. 

Від початку повномасштабного вторгнення проєкт Tolocar направляє в Україну мобільні мейкерспейси (толокари), щоб оснастити й навчити місцеві громади за допомогою відкритих технологій та інновацій. 

Толокар — це переобладнаний фургон, який оснащено передовими технологіями. Зокрема, 3D-принтерами, лазерними різаками, наборами робототехніки. Вони підтримують місцеві майстерні, як-от Peremoha Lab у Чернігові, та допомагають громадам переобладнувати підвали у функціональні укриття, як, наприклад, підвал гуртожитку КНУБА.

Грошові винагороди від Tolocar Makers Innovation Award (MIA) сприяють втіленню проєктів та співпраці між мейкерами (ентузіастами технологій, інженерами, дизайнерами, майстрами), які об’єднують зусилля для соціального впливу та інновацій. 

Щоб долучитись до опитування, заповнюйте форму за посиланням — https://curly.click/r/c25f

Опитування відкрите до 15 липня 2024 року. 

Детальніше про проєкт Tolocar можна дізнатися на каналах Instagram, Facebook або в посібнику Tolocar: https://tolocar.org/en/playbook/ 


#TOLOCAR — проєкт, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини BMZ і виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit  (GIZ) та в тісній співпраці з українськими та міжнародними партнерами. Makers Innovation Award організовано betterplace lab та Future Challenges e.V. у межах проєкту Tolocar.