Вебпортал працює у бета-версії
У парках Запоріжжя триває встановлення камер відеоспостереження
Запоріжжя продовжує розвивати цифрову безпекову інфраструктуру в межах програми «Безпечне місто». Наступним кроком стало масштабування системи на паркові зони, щоб зробити громадські простори безпечнішими та захистити інфраструктуру громади.
Нещодавно локальну мережу ще одного парку посилили 28 камерами. Завдяки вбудованим функціям аналітики та прямій інтеграції з міською мережею безпеки система миттєво передає дані до Нацполіції. Це дає змогу правоохоронцям оперативно фіксувати правопорушення та реагувати на них у режимі реального часу.
Цифрові рішення продовжують працювати на захист українських міст.
Поширити новину
Останні новини
Субота, 07:19
Ольгопільська громада — серед 10 громад України, у яких провели аудит цифрової доступності
Субота, 07:15
У Дубов’язівській громаді запрацював чатбот для комунікації з мешканцями
26 травня 2026, 11:55
Єдина точка доступу до міста: у Запоріжжі запрацював вебпортал цифрових сервісів