Вебпортал працює у бета-версії
Завершився Місяць кібербезпеки

Протягом жовтня Славська територіальна громада активно долучалася до всеукраїнської ініціативи, спрямованої на формування культури безпечної поведінки в цифровому середовищі.
За цей період у громаді:
• проведено тренінг із кібербезпеки та медіаграмотності для молоді;
• у закладах освіти для учнів організовано тематичні заняття, виховні години та уроки інформатики;
• серед педагогічних працівників закладів освіти Славської територіальної громади, проведено тестування Кіберграм на платформі Дія.Освіта, у якому взяли участь 367 педагогів;
• у Славській селищній раді проведено навчання з основ кібербезпеки для працівників;
• відповідальна особа за кібербезпеку громади пройшла спеціалізований курс, розроблений фахівцями Держспецзв’язку, Києво-Могилянською академією та Інститутом спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського за підтримки проєкту ЄС EU4PAR.
Кібербезпека — це не лише про технології, а й про відповідальність кожного користувача
Поширити новину
Теги
Останні новини
Сьогодні о 07:19
Ольгопільська громада — серед 10 громад України, у яких провели аудит цифрової доступності
Сьогодні о 07:15
У Дубов’язівській громаді запрацював чатбот для комунікації з мешканцями
26 травня 2026, 11:55
Єдина точка доступу до міста: у Запоріжжі запрацював вебпортал цифрових сервісів